Loading...
   
   

Site news

Date added: 08-10-2012 Izstāde "Māja. Dzīvoklis 2012"

Izstāde mājokļa labiekārtošanai un interjera pārvērtībām
“Māja. Dzīvoklis 2012” no 18. līdz 21. oktobrim Ķīpsalā

1234

Izstādes darba laiks:

18.10.2012. 11.00–18.00
19.-20.10.2012. 10:00-18:00
21.10.2012. 10:00-17:00

 

Kur tagad ir labākās cenas? 
Pie mums būs preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un tirgotāji, tāpēc šeit varēsiet saņemt labākos cenu piedāvājumus bez starpnieku uzcenojuma, kā arī vienoties pa labākiem preču piegādes termiņiem un nosacījumiem.

 

Kā tiešām var mazāk tērēt? Ko un kā labāk izdarīt pašu spēkiem? 
Ne vienmēr meistari vai firma remontu Jūsu mājoklī veiks atbilstoši Jūsu finansiālajām iespējām, tāpēc der izvērtēt, ko varat veikt pašu spēkiem. Izstādē saņemsiet izsmeļošas konsultācijas par materiālu izmantošanu un iespējamiem riskiem, kā arī padomus par remontdarbu veikšanu, līdz ar to savā mājoklī daudzus darbus varēsiet veikt paši un iegūtā rezultāta vērtība būs vēl augstāka. Pat pašu krāsota siena izskatās daudz labāk un mīļāk nekā, ja šo darbu ir veicis kaimiņu meistars.

 

Kur dabūt īstos meistarus un firmas? 
Ja remontu tomēr plānojat uzticēt meistariem, tad būtiski ir redzēt viņu iepriekš paveikto un saņemt kompetentas rekomendācijas. Izstādes dalībnieki ir ļoti pieredzējuši šajā jomā, tāpēc katrā stendā noteikti varēsiet saņemt padomu, kā izvēlēties darbu veicēju un kurus rekomendē profesionāļi. Bloku ražotājs ir pārliecinājies, kurš meistars no šī materiāla māju uzbūvēs vislabāk, apkures katlu tirgotāji labi zina, kas šos katlus uzstādīs un apkalpos vislabāk, logu ražotāji – kas uzstādīs logus kvalitatīvi, krāsu tirgotāji – vai, izmantojot šo krāsu, pats varat restaurēt mēbeli.

 

Ko darīt ar defektu? 
Tekošs jumts, problēmas ar kanalizāciju, ūdens attīrīšanu, signalizāciju, lietusūdens drenāžu, bruģi, jumta konstrukcijām, apmetumu – risinājums jāmeklē, salīdzinot dažādas idejas un piedāvājumus. Vai defekts ir jānovērš meistaram, ražotāja garantiju sniedzējam vai apdrošinātājam, un kāds ir defekta cēlonis – jautājiet profesionāļiem, apsveriet visas iespējas un rīkojieties. Varbūt defektu varat pārvērst par efektu, ja no kāda dizainera smelsieties interesantas idejas.

 

Kas ir lēti šodien un saprātīgi arī nākotnē, kādi ir tehnoloģiju jaunumi? 
Šodienas cenas un pakalpojumu kvalitāte ir sasniegusi tādu līdzsvaru, par kādu pāris gadus iepriekš pat nevarējām sapņot. Šodien veikt jebkurus būvdarbus un remontdarbus var lētāk, efektīvāk un kvalitatīvāk. Arī tehnoloģiju jaunumi māju renovācijā, siltumsistēmu risinājumi, kā arī ekoloģiski un veselībai draudzīgi materiāli šodien ir ekonomiski izdevīgs ieguldījums, lai samazinātu ekspluatācijas izdevumus rīt. Nāc un novērtē iespējas!

 

Pat neliels jaunums mājās – prieks sirdī! 
Lampas, trauki, tapetes, paklāji, aizkari, lielā un mazā sadzīves tehnika, audio un TV tehnika, mēbeles, vāzes, interjera dekori un risinājumi – tās ir košas pārvērtības, kuras varam ienest savā ikdienā!

 

Lai rīkotos izdevīgi, apmeklējiet izstādi “Māja. Dzīvoklis 2012”!

 

Ieejas biļešu cenas: 
Ieejas biļete – Ls 3,00 
Pensionāriem, skolēniem – Ls 2,00 
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – Ls 8.00

 

Grupu (10+) biļešu cenas:
Skolēnu grupas ieejas biļete Ls 1,00
Studentu grupas ieejas biļete Ls 2.00

 

Grupu apmeklējuma kārtība:
1. Grupas vadītājs sastāda grupas sarakstu.
2. Saraksts ir jāiesniedz izstādes apmeklējuma dienā Apmeklētāju informācijas centrā un jāsamaksā par ieejas biļetēm.
3. Grupas vadītājam ieeja ir bez maksas.